10796 SKY WHITE
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 10796 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 2 |
| Type | DOLOMITE |
| Finishing | HONED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 3 |
| Length | 305cm / 120inch |
| Height | 197cm / 78inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1044kg |
| Block | 10796 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 3 |
| Type | DOLOMITE |
| Finishing | HONED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 9 |
| Length | 305cm / 120inch |
| Height | 197cm / 78inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 3136kg |
| Block | 10796 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 4 |
| Type | DOLOMITE |
| Finishing | HONED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 9 |
| Length | 305cm / 120inch |
| Height | 197cm / 78inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 3136kg |
| Block | 10796 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 5 |
| Type | DOLOMITE |
| Finishing | HONED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 9 |
| Length | 305cm / 120inch |
| Height | 197cm / 78inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 3136kg |
| Block | 10796 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 6 |
| Type | DOLOMITE |
| Finishing | HONED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 8 |
| Length | 305cm / 120inch |
| Height | 197cm / 78inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2787kg |